הגדרות כלליות כניסה למערכת

XL9B4949

 

תלמידים ומורים יקרים,

אנו בפתחה של שנת הלימודים . שנת הלימודים תהיה מאתגרת במובנים רבים. האתגרים בכיתות יהיו מורכבים יותר וידרשו מכל אחד מאיתנו התייחסות אישית ומיוחדת.

אנו מאמינים כי כל ילד המגיע לביה"ס רוצה ללמוד ולהתפתח. משימתנו היא לעודד אותו ולפתח את תשוקתו לדעת ולצמוח. ביטחון אישי וחברתי הם מפתחות להצלחה בעולם החדש בו אנו חיים ועל כן אנו שואפים שתלמידינו ילמדו למידה מיטבית ואפקטיבית. כזו, שתכשיר אותם להיות בוגרים מעורבים בחברה, המתפקדים בכל מישורי החיים.

אנחנו מדגישים ערכים של בחירה, דיאלוג, אחריות, רלוונטיות, מעורבות, עצמאות ודוגמא אישית. "הדרך הטובה ביותר ללמד בני אדם היא לשמש להם דוגמא" (איינשטיין). אנו מתרכזים במיומנויות וכישורים של לומד במאה ה-21: העמקת כישורי חשיבה, למידה בקבוצות, למידה שיתופית, הכוונה עצמית בלמידה והסקת מסקנות ממנה.

 הקשר עם ההורים חשוב לנו מאוד ומתקיים דיאלוג רציף בינינו. וועד ההורים שותף לפעילויות המתקיימות ומסייע רבות בהפעלת פרוייקטים וימי שיא בביה"ס ומחוצה לו.

תלמידינו הם העתיד של מדינתנו. הם מנוע הצמיחה של החברה הרב-גונית בה אנו חיים, חברה המורכבת מקבוצות שונות. המטרה של חיים בהרמוניה זה לצד זה היא המשותפת לכולנו. לכך אנו מכוונים את השיח המתקיים בבית הספר בשיעור, בהפסקה ובפעילויות השונות. תפקידנו כמבוגרים הוא להוביל ולהנחות את תלמידינו לאורכה של הדרך. אקלים של שיתוף פעולה, אמון הדדי ואוירה טובה מקדמים הצלחה והצטיינות לימודית וחברתית. לכך אני מצפה מכל באי בית הספר. כבוד הדדי, סובלנות ומניעת אלימות מכל סוג שהוא, הם הערכים שעל כולנו לאמץ על מנת שנוכל כולנו לחיות יחדיו בחברה פתוחה ודמוקרטית.

"עבודה היא ערך חשוב, עבודה למען הכלל היא ערך עליון " (איינשטיין).

ביה"ס עבר במהלך הקיץ שיפוצים רבים ועדיין הבניה נמשכת.

עלינו להיות זהירים בכדי שאף ילד או מבוגר לא ייפגע.

במידעון המצורף תמצאו מידע רב הנוגע לתחום הלימודים והפעילויות החברתיות, ההתנהלות בשגרה, לוח זמנים ובעלי תפקידים.

                                            אני מאחלת לכולכם שנה טובה, בריאות והצלחה

                                                                                דינה אלסנר