הגדרות כלליות כניסה למערכת

XL9B4949

תלמידים, מורים, הורים ועובדים יקרים,

 

אנו בפתחה של שנת הלימודים תשע"ט. בית הספר ערוך ומוכן לתחילתה של השנה. במהלך הקיץ נעשו עבודות שיפוץ ותחזוקה בביה"ס לשיפור הסביבה הלימודית וגם במהלך השנה הקרובה ייערכו שיפוצים במרחבים השונים.

אנו מאמינים כי כל ילד המגיע לביה"ס רוצה ללמוד ולהתפתח. משימתנו היא לעודד אותו ולפתח את תשוקתו לדעת ולצמוח. ביטחון אישי וחברתי הם מפתחות להצלחה בעולם החדש בו אנו חיים ועל כן אנו שואפים שתלמידינו ילמדו למידה מיטבית ואפקטיבית. כזו, שתכשיר אותם להיות בוגרים מעורבים בחברה, המתפקדים בכל מישורי החיים.

צוות המורים בחטיבה מדגיש ערכים של בחירה, דיאלוג, אחריות, רלוונטיות, מעורבות ועצמאות. אנו מתרכזים במיומנויות וכישורים של לומד במאה ה-21: העמקת כישורי חשיבה, למידה בקבוצות, למידה שיתופית, הכוונה עצמית בלמידה והסקת מסקנות ממנה.

הקשר עם ההורים חשוב לנו מאוד ומתקיים דיאלוג רציף בינינו. וועד ההורים שותף לפעילויות המתקיימות ומסייע רבות בהפעלת פרוייקטים וימי שיא בביה"ס ומחוצה לו.

תלמידינו הם העתיד של מדינתנו. הם מנוע הצמיחה של החברה הרב-גונית בה אנו חיים, חברה המורכבת מקבוצות שונות. המטרה של חיים בהרמוניה זה לצד זה היא המשותפת לכולנו. לכך אנו מכוונים את השיח המתקיים בבית הספר בשיעור, בהפסקה ובפעילויות השונות. תפקידנו כמבוגרים הוא להוביל ולהנחות את תלמידינו לאורכה של הדרך. אקלים של שיתוף פעולה, אמון הדדי ואוירה טובה מקדמים הצלחה והצטיינות לימודית וחברתית. לכך אני מצפה מכל באי בית הספר. כבוד הדדי, סובלנות, מאבק ומניעת אלימות מכל סוג שהוא, הם הערכים שעל כולנו לאמץ על מנת שנוכל כולנו לחיות יחדיו בחברה פתוחה ודמוקרטית.

במידעון המצורף תמצאו מידע רב הנוגע לתחום הלימודים והפעילויות החברתיות, ההתנהלות בשגרה, לוח זמנים ובעלי תפקידים.

 

 

                                            אני מאחלת לכולכם שנה טובה, בריאות והצלחה

                                                                                דינה אלסנר